Jak być takim ojcem, jakiego potrzebuje Twoja rodzina?

Na Weekendzie znajdziesz przestrzeń, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie. Weekend Ojców jest propozycją dla katolickich ojców - połączeniem warsztatów, aktywności w lesie i odpoczynku.

Czego doświadczysz podczas wydarzenia

Rozmów o tym, co w życiu jest najważniejsze
Wymiany doświadczeń
Odpoczynku od trudów codzienności
Nauki budowania relacji

Jesteś Mężczyzną? Chcesz żyć pełnią życia? To jest idealne miejsce dla Ciebie! Spotkasz tutaj facetów podobnych do Ciebie – z tymi samymi wartościami, chcącymi stawać się coraz lepszymi Mężami i Ojcami. Znajdziesz czas na odpoczynek, ruch i modlitwę

Czym jest Weekend Ojców

Warsztatem survivalu duchowego
Czasem refleksji nad własnym ojciostwem
Spotkaniem w męskim gronie
Przemyśleniem i poukładaniem celów
Oparciem w samotnym zmaganiu z życiem
Wymianą doświadczeń, nowym spojrzeniem na ład w rodzinie
ORGANIZATORZY WO + TEKST

Od 6 lat organizujemy Weekendy Ojców.

W tym czasie odbyło się kilkanaście edycji. Uczestniczyło w nich już ponad 200 wspaniałych ludzi – dorosłych Mężczyzn, Ojców rodzin, którym zależy. Zależy na Rodzinie, na budowaniu relacji z Żoną, na szczęściu ich Dzieci. Przyglądając się ich zadowolonym twarzom i zaangażowaniu, dochodziło do nas, że znajdują tu czego szukają, że jest to im potrzebne.

Weekendy nie rozwiązują problemów. Ojcowie biorący w nich udział wracają do domów, by być i stawać się coraz lepszym Mężem i Ojcem. Cieszymy się Weekendami dla Ojców. Rozmawiamy z uczestnikami, razem się śmiejemy, razem wędrujemy po lesie. Weekendy inspirują nas do tego, by tym Ojcom przygotować coś czego nie było, coś co będzie interesujące i wartościowe. Dlatego zapisujemy swoje spostrzeżenia i pomysły. Po powrocie z jednego weekendu wykorzystujemy te inspiracje, aby przygotować kolejny.

O. Wojciech Groch ISChP i Stachu Jędrzejewski

Świadectwa uczestników

Jarek

Weekend ojców jest czasem tylko dla mnie, gdzie jest chwila dla duszy, jak i dla Ciała :))) Czas, którego nam brakuje na co dzień, by pobyć z samym sobą właśnie znajdujemy podczas Weekendu Ojców!!

Adam

Weekend Ojców to czas i miejsce, które sprawia, że staję w prawdzie z samym sobą, swoim sumieniem, swoimi relacjami z najbliższymi. Dzięki tym spotkaniom odczuwam, że ojców z takim światopoglądem jak mój, jest więcej. A do tego kapitalna atmosfera i plan zajęć, o który zawsze znakomicie dbają organizatorzy. Polecam!

Wojtek

Pamiętam jakby to było wczoraj. Pierwszy po 6 latach małżeństwa długo wyczekiwany i tylko dla mnie weekend. Weekend pełen nowych wyzwań, skupienia, i okryty tajemnicą Bożej miłości, ojcowskiej miłości do każdego człowieka. Szczerze polecam

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń na liście w tym okresie.

Program

WO PROGRAM

JÓZEFÓW

KOŁO

WARSZAWY

24-26 STYCZNIA

2019

Weekend Ojców

PROGRAM

PIĄTEK

19:00 MSZA ŚW.
20:00 KOLACJA
21:00 INTEGRACJA - NOCNE WYJŚCIE

SOBOTA

8:00 MODLITWY PORANNE 
8:10 ŚNIADANIE
9:00 KAWA + KONFERENCJA 
10:30 GRA W PALANTA
12:00 MSZA ŚW. 
13:00 OBIAD + SJESTA
15:30 KAWA + KONFERENCJA
17:00 ZAJĘCIA W TERENIE
19:00 KOLACJA
20:00 WYPRAWA W TEREN
23:00 ADORACJA NOCNA

NIEDZIELA

8:00 MSZA ŚW
9:00 ŚNIADANIE
10:00 KAWA + KONFERENCJA 
11:30 PODSUMOWANIE
13:00 OBIAD

KOSZT WYDARZENIA: 270zł

www.ludziepelnizycia.pl