Kolankowo Dom Rekolekcyjny

Adres: Kolankowo 1, 86-060 koło Bydgoszczy

18-20 listopada 2022r.

Koszt uczestnictwa 350zł

Czym jest Weekend Ojców?

Weekend Ojców jest propozycją dla katolickich ojców - połączeniem rekolekcji warsztatów, aktywności w lesie i odpoczynku.

_DSC0034

AKTYWNY WYPOCZYNEK

20180120_084902-2

MODLITWA

_MG_2601

ROZWÓJ

Do wydarzenia pozostało

Dzień
Godzina
Minuta
Sekunda

Jesteś Mężczyzną? Chcesz żyć pełnią życia?

To jest idealne miejsce dla Ciebie! Spotkasz tutaj facetów podobnych do Ciebie – z tymi samymi wartościami, chcącymi stawać się coraz lepszymi Mężami i Ojcami.

Znajdziesz czas na odpoczynek, ruch i modlitwę

Czego doświadczysz podczas wydarzenia

Czasu na modlitwie podczas Mszy oraz adoracji.
Czas refleksji nad byciem Ojcem.
Rozmów o tym, co w życiu jest najważniejsze.
Wzrostu oraz czasu na przemyślenia i poukładanie celów.
Spotkanie wyłącznie w męskim gronie.
Odpoczynku od trudów codzienności.
Przygoda podczas nocnych wypraw oraz integracji.
Wymiana doświadczeń, spojrzenie z dystansu na swoje życie.
Nauka budowania relacji.
ORGANIZATORZY WO + TEKST

Od 9 lat organizujemy Weekendy Ojców.

W tym czasie odbyło się kilkanaście edycji. Uczestniczyło w nich już ponad 200 wspaniałych ludzi – dorosłych Mężczyzn, Ojców rodzin, którym zależy. Zależy na Rodzinie, na budowaniu relacji z Żoną, na szczęściu ich Dzieci. Przyglądając się ich zadowolonym twarzom i zaangażowaniu, dochodziło do nas, że znajdują tu czego szukają, że jest to im potrzebne.

Weekendy nie rozwiązują problemów. Ojcowie biorący w nich udział wracają do domów, by być i stawać się coraz lepszym Mężem i Ojcem. Cieszymy się Weekendami dla Ojców. Rozmawiamy z uczestnikami, razem się śmiejemy, razem wędrujemy po lesie. Weekendy inspirują nas do tego, by tym Ojcom przygotować coś czego nie było, coś co będzie interesujące i wartościowe. Dlatego zapisujemy swoje spostrzeżenia i pomysły. Po powrocie z jednego weekendu wykorzystujemy te inspiracje, aby przygotować kolejny.

O. Wojciech Groch ISChP i Stachu Jędrzejewski

Tak było na poprzednich edycjach.

Świadectwa uczestników

Jarek

Weekend ojców jest czasem tylko dla mnie, gdzie jest chwila dla duszy, jak i dla Ciała :))) Czas, którego nam brakuje na co dzień, by pobyć z samym sobą właśnie znajdujemy podczas Weekendu Ojców!!

Adam

Weekend Ojców to czas i miejsce, które sprawia, że staję w prawdzie z samym sobą, swoim sumieniem, swoimi relacjami z najbliższymi. Dzięki tym spotkaniom odczuwam, że ojców z takim światopoglądem jak mój, jest więcej. A do tego kapitalna atmosfera i plan zajęć, o który zawsze znakomicie dbają organizatorzy. Polecam!

Wojtek

Pamiętam jakby to było wczoraj. Pierwszy po 6 latach małżeństwa długo wyczekiwany i tylko dla mnie weekend. Weekend pełen nowych wyzwań, skupienia, i okryty tajemnicą Bożej miłości, ojcowskiej miłości do każdego człowieka. Szczerze polecam.

Jak być takim ojcem, jakiego potrzebuje Twoja rodzina?

Na Weekendzie znajdziesz przestrzeń, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie. Weekend Ojców jest propozycją dla katolickich ojców - połączeniem warsztatów, aktywności w lesie i odpoczynku.