ŻYJ SWOJE ŻYCIE

SPOTKANIE, KTÓRE PORUSZA WIELE KOBIECYCH SERC.

Kobieto droga! 🙂 Zapraszam Cię na niesamowity weekend! 10-12 czerwca w Gdyni wydarzą się piękne rzeczy!

Kogo możesz posłuchać?

Dorota Dźwig

Charyzmatyczna postać z wielkim poczuciem humoru. Teolog, pedagog, rekolekcjonistka. Fascynatka Edyty Stein.

Marta Jędrzejewska

Organizatorka, inspiratorka, biolog, wizażystka, kobieta pełna życia.

Marlena Niesiołowska-Pisarczyk

Zwariowana dusza, pełna ciepła i radości. Przepełniona talentami i pasją, którymi dzieli się szczodrze.

Masz do przeżycia całe swoje życie. Jesteś tu i teraz, to nie jest przypadkowe.

 

I w zasadzie wszystkie to wiemy, ale czasem... Czasem życie nas przygniata, traci kolory, traci smak. Przestajemy wiedzieć, co właściwie robić,

w życiu,

ze sobą.

Jak żyć, Panie? 😉

 

Czasem nie wiedząc, co zrobić, nie robimy NIC. Ale nie robienie niczego, to też jakieś działanie, które poprzedziła jakaś decyzja. Czy to na pewno kierunek, w którym chcesz podążać? Czy dobrze Ci w miejscu, w jakim jesteś?

Może nawet dobrze...

Może pośpieszny pociąg, w którym siedzisz, jest bezpieczny i ciepły.

Ale czy jedzie we właściwą stronę? ...

 

Poznawanie siebie to sposób na ŚWIADOME ŻYCIE.

I do świadomego życia chcę Cię przez to wydarzenie zaprosić.

Będziesz mogła zadać sobie właściwe pytania i skupić się na słuchaniu odpowiedzi, które może dać Ci tylko Pan Bóg.

 

Możesz się spodziewać akceptacji i radości. Możesz płakać, możesz się śmiać, możesz się po prostu przyglądać 😉 Jesteś ważna i wszystko jest z Tobą w porządku 🙂 Żadna z prelegentek nie będzie mówić, co robisz źle, za to pokaże Ci narzędzia, które mogą zainspirować Cię do pełniejszego życia.

 

 

Mam propozycję: daj sobie czas. Spokojną chwilę, by zajrzeć w swoje wrażliwe, kobiece serce i wsłuchać w jego pragnienia.

Chciej je nakarmić konferencjami, by znaleźć dpowiedzi na pytania ukryte przed światem. Od siebie polecam też przeżywać te konferencje w bliskości z Mszą Świętą, aby Ten, który stwarza z Miłości, mógł umacniać Cię w tej drodze rozwoju.

Organizujemy takie wydarzenia cyklicznie, zaglądaj na naszą stronę, by dołączyć do nas na żywo. To niezapomniane przeżycie.


Weekend Kobiet - co to takiego?

Spotykamy się w piątek wieczorem, by przez cały weekend móc ze sobą pobyć, cieszyć się i świętować swoją kobiecość. Zaczynamy od Mszy św. i kolacji 😉 Potem będziemy robić dekoracje do naszych domów - wianki. Materiały będą czekać 🙂

W sobotę zaczynamy od Mszy św., by nakarmić się Słowem, które otworzy nasze serca na treści, które przynoszą nam prelegentki - w każdej edycji inne. Prowadzą nas one przez fizyczne (Ciało), psychologiczne (Umysł) i formacyjne (Duch) treści, byśmy uwierzyły, że jesteśmy CUDem 🙂 Wieczorem modlimy się medytacyjnie, aby przygotować się na nocną adorację Najświętszego Sakramentu.

A jeśli będzie dobra pogoda, wyskoczymy nad morze 🙂

Niedziela jest dniem podsumowującej konferencji i dzielenia się sobą w naszej małej wspólnocie.

 

Na Weekend Kobiet przyjeżdżamy bez dzieci. Jest możliwość obecności max. 3 niemowlaków do pół roczku, konieczne zapytanie wcześniej, czy jeszcze limit nie przekroczony 😉 i ogarnięcie koleżanki, która będzie z Tobą w pokoju//

 

Cena zawiera w sobie WSZYSTKO 😉 Tzn. dwa noclegi, pełne wyżywienie i materiały na warsztaty. Wystarczy przyjechać 🙂 Dojazd do dworca Gdynia Główna, stamtąd spacerkiem pod górkę i jesteś 🙂

 

Weź udział w spotkaniu, które pokochały setki kobiet!

MIEJSCE: Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej, Gdynia, ul. Tatrzańska 35 (niedaleko dworca Gdynia Główna) // pokoje dwuosobowe //

Ty też możesz doświadczyć, jak te treści zmieniają życie! 🙂

Kto to organizuje?

DSC00079(1)
KOLOROWE BEZ TŁA

Marta Jędrzejewska

Strasznie kiedyś nie lubiłam kobiet. Na moim egoiźmie Pan Bóg zbudował niezwykłe wydarzenie – Weekend Kobiet, które nauczyło mnie, że kobiecość to “cała wioska” i dobrze jest otaczać się mądrą atmosferą estrogenów. Rosłam i dojrzewałam razem z Weekendem. Uczyłam się pięknej, różnorodnej kobiecości i tego, że każda z nas jest wyjątkowa i…że większość z nas wcale w to nie wierzy… To mi dało motywację do dalszego działania, bo wiem, że Pan Bóg chce, abyśmy swoim światłem świeciły jasno. To się samo nie zrobi! 🙂

Jestem kobietą, żoną i mamą trójki dzieci. Kiedy pojawiły się maluchy rok po roku, było mi trudniej organizować, ale też wyjeżdżać na weekend, więc “przypadkowym zbiegiem okoliczności” powstał DZIEŃ KOBIET – jednodniowa konferencja, z towarzystwem Boga, rozwojem i wspierającą atmosferą radości.

Nauczyłam się, że kobiecość to wielka siła, która może być wyrażana na tak wiele różnych sposobów. I każdy z nich jest fascynujący! Jestem przekonana, że świat potrzebuje od nas tego, abyśmy same w to uwierzyły i niosły nadzieję i uśmiech w zwykłe, codzienne sprawy.

Chodź, dołącz do nas, zobaczysz, że to można zrobić!

Opinie uczestniczek poprzednich edycji

 

 

ANETA
3 Dzień Kobiet

Oj było baaardzo zacnie, jak zawsze. Oczywiście Msza cudo, dla niej samej bym była chyba w stanie przyjechać. Prelegentki w punkt, ekstra przekaz, nienachalna pełna szacunku i nie oceniania atmosfera, notatki porobione, kciuki bolą, bo liczyłam na wygraną od Agnieszki Pieniążek. W skrócie - jak zawsze zadowolona, szczęśliwa, naładowana - ten format jest w sam raz dla mnie.

 

 

 

JUSTYNA
4 Dzień Kobiet

Bardzo cieszę się że brałam udział w tak pięknym wydarzeniu w Gdańsku. Od 7 lat nie byłam nad morzem, spotkałam na miejscu grono otwartych, uśmiechniętych kobiet, życzliwość i dobroć unosiła się w powietrzu. Co do prelegentek, Aga przypomniała na żywo czym jest moja odpowiedzialność, Asia stylistka bardzo dobrze przeprowadziła mnie przez kolorystyke i figury, sporo już o tym wiem, ale jeszcze się to przyda, a Ewa.....na zawsze zostanie w moim sercu ....wycisnęła ze mnie to co jest dla mnie w życiu najważniejsze ona była dla mnie tą wisienką na torcie !!! Jest niesamowita !!!!! A Tobie Marta gratuluję uśmiechu który był pełen ciepła dla każdego, umiejstności mówienia dobrych krótkich przemów, które też mi zapadły w pamięć, ze Stachem zbliżacie nas wszystkich do nieba ...❤

 

 

NATALIA

3 Dzień Kobiet

Jestem wdzięczna, że było nam dane spędzić ten dzień taaaak pięknie ! Jestem wdzięczna, że Pan powołuje taaaak piękne Dzieła! Jestem wdzięczna za Was, Waszą odwagę i za każde poruszone dziś serce Niech nasz Pan będzie uwielbiony! We wszystkim niech Was prowadzi i inspiruje do podejmowania kolejnych Dzieł. Dziękuję, że jesteście! Dziękuję za Wasze otwarte serca ! Za piękno Waszej służby.

 

 

 

Zosia
2 Dzień Kobiet

To, co mogę powiedzieć o Dniu Kobiet, to że na pewno postaram się zafundować taki wypad każdej z kobiet w mojej rodzinie. To taki dzień skupiony na babskich sprawach, w babskim gronie, pełnym zrozumienia. Wszyscy którzy mówią, że kobiety nie potrafią na siebie nawzajem patrzeć z życzliwością powinni przyjechać na ten event, tu po prostu serdeczność i miłość się leje strumieniami i otula z całych sił!. Na codzień kobiety, a szczególnie mamy i żony nie mają zbyt wielu okazji, żeby pomyśleć o sobie i żeby pogadać o tym z innymi kobietami. Tutaj jest przestrzeń żeby o swoich zmartwieniach i radościach pomyśleć, posłuchać i porozmawiać - z drugą osobą i z Panem Bogiem. Myślę że przebywanie w takiej przestrzeni pozwala z lżejszym sercem wrócić do życia codziennego i spojrzeć na nie z innej, Bożej perspektywy. Mam nadzieję że będąc żoną i mamą będę mogła wracać na weekendy kobiet i wciąż na nowo odnajdywać tam Bożą Miłość we mnie.

 

 

JOANNA
4 Dzień Kobiet

Hej Marta. Udało mi się w końcu usiąść i pozbierać wszystkie myśli, które pojawiły się u mnie w trakcie i tuż po konferencji. Na samym początku chciałabym Ci jeszcze raz bardzo podziękować, że mogłam tego wszystkiego wysłuchać i w takiej niezwykłej formie poznając wspaniałe kobiety. Znając siebie raczej sama nie pomyślałabym o tym żeby sprezentować sobie takie wydarzenie. Jest to zaskakujące tym bardziej, że dzień, dwa temu podczas własnej modlitwy poczułam takie pragnienie, że muszę śpiewać i grać dla Pana. A chwilę potem odzywa się Paweł z tym uwielbieniem, a potem Ty. Więc uznałam, że ta konferencja to taki dla mnie prezent.

 

 

 

Justyna
3 Dzień Kobiet

Wiesz, trochę mi ciężko wypowiadać się na ten temat, bo na Dzień Kobiet przyjechałam z ogromnym natężeniem emocji i uczuć. I z tym wszystkim weszłam w konferencję, więc to jakby filtrowalo moje postrzeganie tego dnia. Co było dla mnie bardzo fajne i niosło dużą wartość, to postawa Twoja i Twoje komentarze między konferencjami. Mam wrażenie, że naprawdę to "robiło tu robotę" i dużo wartościowych myśli, postaw, inspirujących zaskoczeń zostało we mnie po tym dniu z Twoich słów. Fajna była atmosfera, uśmiechy, otwartość, serdeczność. Ta zgoda na wszelkie emocje i także na łzy. To było naprawdę rzadko spotykane.