17-19 września 2021

Otwock/k.Warszawy

OGARNIJ

SWOJE

UCZUCIA

NIESAMOWITE WYDARZENIE, KTÓRE PORUSZA SERCA.

Dzień
Godzina
Minuta
Sekunda
Kobieto droga! 🙂 Zapraszam Cię na wydarzenie skrojone na Twoją miarę - przyjedź na cały weekend lub na jeden dzień.

Kto będzie z nami w tej edycji?

Helena Teixeira Respondek

Psycholog i psychoterapeutka, specjalistka metody ADI/TIP

Marta Stącel

Multiinstrumentalistka, wokalistka, przedsiębiorca, można ją znaleźć na www.multifonia.pl

s. Emiliana

Zakochana w Jezusie siostra ze zgromadzenia Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi

Czy masz tak czasami, że nie rozumiesz swoich reakcji? Albo jesteś zbyt impulsywna? Albo robisz coś, co zawsze krytykowałaś, np. u swoich rodziców?

 

Reakcje biorą się z myśli. Uczucia biorą się z myśli!

 

Nasze uczucia są dobre, są nam potrzebne! Są jak termometr, pokazują nam, co jest dla nas ważne i co nas porusza, bardziej czy mniej. Uczucia wywołują reakcje.

I tu zaczynają się schody... Bo czasem te reakcje nam się w ogóle nie podobają. Albo podobają, tylko nie wiemy nawet, dlaczego zachowałyśmy się akurat w taki sposób.

 

Poznawanie siebie to sposób na ŚWIADOME ŻYCIE.

I do świadomego życia chcę Cię przez to wydarzenie zaprosić.

 

Możesz się spodziewać atmosfery radości i akceptacji - zobacz pierwsze zdjęcie na górze strony. Możesz płakać, możesz się śmiać, możesz się po prostu przyglądać 😉 Przyjdź taka, jaka jesteś. Jesteś ważna i wszystko jest z Tobą w porządku 🙂

 

 

Mam propozycję: daj sobie czas. Spokojną chwilę, by zajrzeć w swoje wrażliwe, kobiece serce i wsłuchać w jego pragnienia.

Chciej je nakarmić- Eucharystią, konferencjami, rozmowami z grupą kobiet, które także szukają odpowiedzi na pytania ukryte przed światem.

Co to za wydarzenie?

 

Zapraszam Cię na weekend pełen życia!

Spotykamy się w piątek wieczorem, by ze sobą pobyć, cieszyć się i świętować swoją kobiecość.

W sobotę zaczynamy od Mszy św., by nakarmić się Słowem, które otworzy nasze serca na treści, które przyniosą nam prelegentki - Helena, Marta i s.Emiliana. Poprowadzą nas one przez fizyczne (Ciało), psychologiczne (Umysł) i formacyjne (Duch) treści, byśmy uwierzyły, że jesteśmy CUDem 🙂 Wieczorem pomodlimy się medytacyjnie w Sanktuarium Królowej Wierności aby przygotować się na nocną adorację Najświętszego Sakramentu.

NIedziela jest dniem podsumowującej konferencji i dzielenia się sobą w naszej małej wspólnocie.

 

To jest jedna z możliwości 🙂

Ale wiem, że czasem nie można sobie pozwolić na cały weekend poza domem, więc dołącz do nas na jeden dzień 🙂

Program jest tak skonstruowany, abyś mogła jak najbardziej zaczęrpnąć z tych treści, zatem sobota jest dla Ciebie!

 

Jeśli zaś nie możesz do nas dołączyć w żadnej ze stacjonarnych opcji, masz możliwość wykupienia nagrań konferencji, które prześlemy kilka dni później. Dostęp otrzymujesz na zawsze, więc możesz słuchać i wracać do tych treści w dowolnym momencie swojego życia.

 

To jak? Którą opcję wybierasz?

 

Weź udział w spotkaniu, które pokochały setki kobiet!

66784861_2383104948600856_8419487887145304064_n

PROGRAM

PIĄTEK

18:00 kolacja

19:00 Msza św.

20:30 pogodny wieczór

 

SOBOTA - DZIEŃ KOBIET

9:00 Rejestracja - furta

9:30 Msza Św.

11:00 Powitanie na auli

11:15 Jestem narwana - czy jest dla mnie szansa? Helena Teixeira Respondek

12:45 Przerwa

13:15 Weź głęboki oddech - Marta Stącel

14:15 Przerwa

15:15 Zatroszcz się o głębię swojego serca - s.Emiliana ISSM

16:45 Podsumowanie i zakończenie DNIA KOBIET

(W dalszej części programu biorą udział uczestniczki Weekendu Kobiet)

18:00 Kolacja

20:00 spotkanie na auli/film

21:00 medytacja - wstęp do adoracji

 

NIEDZIELA

8:30 śniadanie

9:30 Msza św

11:00 Konferencja podsumowująca  (po cichu powiem, że najfajniejsze spotkanie 😉 )

14:00 obiad

Co to za wydarzenia?

.
edycja!

Dnia Kobiet

edycja

Weekendu Kobiet

konferencje

Każda z nich ma pomóc Ci odpowiedzieć na pytania o sens twojego życia, pracy, ról, jakie spełniasz i wartości, jakie wyznajesz.

Jaki jest koszt uczestnictwa w konferencji?

Dostęp do nagrań konferencji - udostępnimy je ok. 30 września.

79 zł

Dzień Kobiet + obiad - uczestnictwo bez nagrań

125 zł

Weekend Kobiet - z wyżywieniem i noclegami - bez nagrań

299 zł

Już 18 września Ty też możesz doświadczyć, jak te treści zmieniają życie! 🙂

Kto to organizuje?

DSC00079(1)
KOLOROWE BEZ TŁA

Marta Jędrzejewska

Strasznie kiedyś nie lubiłam kobiet. Na moim egoiźmie Pan Bóg zbudował niezwykłe wydarzenie – Weekend Kobiet, które nauczyło mnie, że kobiecość to “cała wioska” i dobrze jest otaczać się mądrą atmosferą estrogenów. Rosłam i dojrzewałam razem z Weekendem. Uczyłam się pięknej, różnorodnej kobiecości i tego, że każda z nas jest wyjątkowa i…że większość z nas wcale w to nie wierzy… To mi dało motywację do dalszego działania, bo wiem, że Pan Bóg chce, abyśmy swoim światłem świeciły jasno. To się samo nie zrobi! 🙂

Jestem kobietą, żoną i mamą trójki dzieci. Kiedy pojawiły się maluchy rok po roku, było mi trudniej organizować, ale też wyjeżdżać na weekend, więc “przypadkowym zbiegiem okoliczności” powstał DZIEŃ KOBIET – jednodniowa konferencja, z towarzystwem Boga, rozwojem i wspierającą atmosferą radości.

Nauczyłam się, że kobiecość to wielka siła, która może być wyrażana na tak wiele różnych sposobów. I każdy z nich jest fascynujący! Jestem przekonana, że świat potrzebuje od nas tego, abyśmy same w to uwierzyły i niosły nadzieję i uśmiech w zwykłe, codzienne sprawy.

Chodź, dołącz do nas, zobaczysz, że to można zrobić!

Opinie uczestniczek poprzednich edycji

 

 

ANETA
3 Dzień Kobiet

Oj było baaardzo zacnie, jak zawsze. Oczywiście Msza cudo, dla niej samej bym była chyba w stanie przyjechać. Prelegentki w punkt, ekstra przekaz, nienachalna pełna szacunku i nie oceniania atmosfera, notatki porobione, kciuki bolą, bo liczyłam na wygraną od Agnieszki Pieniążek. W skrócie - jak zawsze zadowolona, szczęśliwa, naładowana - ten format jest w sam raz dla mnie.

 

 

 

JUSTYNA
4 Dzień Kobiet

Bardzo cieszę się że brałam udział w tak pięknym wydarzeniu w Gdańsku. Od 7 lat nie byłam nad morzem, spotkałam na miejscu grono otwartych, uśmiechniętych kobiet, życzliwość i dobroć unosiła się w powietrzu. Co do prelegentek, Aga przypomniała na żywo czym jest moja odpowiedzialność, Asia stylistka bardzo dobrze przeprowadziła mnie przez kolorystyke i figury, sporo już o tym wiem, ale jeszcze się to przyda, a Ewa.....na zawsze zostanie w moim sercu ....wycisnęła ze mnie to co jest dla mnie w życiu najważniejsze ona była dla mnie tą wisienką na torcie !!! Jest niesamowita !!!!! A Tobie Marta gratuluję uśmiechu który był pełen ciepła dla każdego, umiejstności mówienia dobrych krótkich przemów, które też mi zapadły w pamięć, ze Stachem zbliżacie nas wszystkich do nieba ...❤

 

 

NATALIA

3 Dzień Kobiet

Jestem wdzięczna, że było nam dane spędzić ten dzień taaaak pięknie ! Jestem wdzięczna, że Pan powołuje taaaak piękne Dzieła! Jestem wdzięczna za Was, Waszą odwagę i za każde poruszone dziś serce Niech nasz Pan będzie uwielbiony! We wszystkim niech Was prowadzi i inspiruje do podejmowania kolejnych Dzieł. Dziękuję, że jesteście! Dziękuję za Wasze otwarte serca ! Za piękno Waszej służby.

 

 

 

Zosia
2 Dzień Kobiet

To, co mogę powiedzieć o Dniu Kobiet, to że na pewno postaram się zafundować taki wypad każdej z kobiet w mojej rodzinie. To taki dzień skupiony na babskich sprawach, w babskim gronie, pełnym zrozumienia. Wszyscy którzy mówią, że kobiety nie potrafią na siebie nawzajem patrzeć z życzliwością powinni przyjechać na ten event, tu po prostu serdeczność i miłość się leje strumieniami i otula z całych sił!. Na codzień kobiety, a szczególnie mamy i żony nie mają zbyt wielu okazji, żeby pomyśleć o sobie i żeby pogadać o tym z innymi kobietami. Tutaj jest przestrzeń żeby o swoich zmartwieniach i radościach pomyśleć, posłuchać i porozmawiać - z drugą osobą i z Panem Bogiem. Myślę że przebywanie w takiej przestrzeni pozwala z lżejszym sercem wrócić do życia codziennego i spojrzeć na nie z innej, Bożej perspektywy. Mam nadzieję że będąc żoną i mamą będę mogła wracać na weekendy kobiet i wciąż na nowo odnajdywać tam Bożą Miłość we mnie.

 

 

JOANNA
4 Dzień Kobiet

Hej Marta. Udało mi się w końcu usiąść i pozbierać wszystkie myśli, które pojawiły się u mnie w trakcie i tuż po konferencji. Na samym początku chciałabym Ci jeszcze raz bardzo podziękować, że mogłam tego wszystkiego wysłuchać i w takiej niezwykłej formie poznając wspaniałe kobiety. Znając siebie raczej sama nie pomyślałabym o tym żeby sprezentować sobie takie wydarzenie. Jest to zaskakujące tym bardziej, że dzień, dwa temu podczas własnej modlitwy poczułam takie pragnienie, że muszę śpiewać i grać dla Pana. A chwilę potem odzywa się Paweł z tym uwielbieniem, a potem Ty. Więc uznałam, że ta konferencja to taki dla mnie prezent.

 

 

 

Justyna
3 Dzień Kobiet

Wiesz, trochę mi ciężko wypowiadać się na ten temat, bo na Dzień Kobiet przyjechałam z ogromnym natężeniem emocji i uczuć. I z tym wszystkim weszłam w konferencję, więc to jakby filtrowalo moje postrzeganie tego dnia. Co było dla mnie bardzo fajne i niosło dużą wartość, to postawa Twoja i Twoje komentarze między konferencjami. Mam wrażenie, że naprawdę to "robiło tu robotę" i dużo wartościowych myśli, postaw, inspirujących zaskoczeń zostało we mnie po tym dniu z Twoich słów. Fajna była atmosfera, uśmiechy, otwartość, serdeczność. Ta zgoda na wszelkie emocje i także na łzy. To było naprawdę rzadko spotykane.