Dzień Kobiet 9.0

Po co mi kompleksy?

spotkanie kobiet, które chcą się rozwijać i emocjonalnie i duchowo

doświadczenie siły kobiet, będących przy Jezusie

wydarzenie, którego patronką jest Maryja

Mata cytaty

O wydarzeniu:

Dzień kobiet to jednodniowa, katolicka konferencja. Tetmaty prowadzą prelegentki, które są specjalistkami w swojej dziedzinie, a jednocześnie ich serca kochają Boga i mówią o tym całym swoim życiem.

 

Tym razem będzie o kompleksach, które wybrzmiewają we wszystkich niemal rozmowach...kobiet...

 

Każda z nas chce być PIĘKNA i w emocje z tym związane uderza szatan.

"jestem nie dość, jestem za bardzo, mam małe piersi, mam dużą pupę, mam krzywe nogi czy nikt się mną nie zachwyca"... Lista u każdej jest różnorodna, ale u każdej długa.

 

Czy to jest pełnia życia? Czy to jest prawda o Tobie?

 

Najserdeczniej zapraszam Cię do wysłuchania nagrań tych konferencji. Otrzymujesz je na zawsze, więc będziesz mogła wracać do nich wiele razy. Słuchaj aktywnie, rób notatki. To są treści, które muszą wsiąknąć głęboko w serce. Na zawsze.

Wydarzenie, które odmieni Twoje życie

KOMPLEKSY

Czy są mi potrzebne?

konferencja dla kobiet

3 niezwykłe prelegentki poprowadzą nas przez temat kompleksów w sposób, ktory totalnie Cię zaskoczy!

3
Ania Bonk
Jestem twórczynią bloga "Trzymam Cię za Słowo". Dokumentalistką programu Studio Raban. Zawodowo strategiem kreatywnym i twórcą contentu w social mediach dla firm i projektów, w tym chrześcijańskich. Jestem wokalistką zespołu Tylko Ty, członkinią wspólnoty Głos na Pustyni w Krakowie. Jestem (nie)poprawną optymistką, ubierającą świat w słowa. Uwielbiam zachwycać się unikatowością człowieka! Wierzę, że odkrycie i nazwanie swoich talentów, to początek drogi spełnienia.
Opowiem o tym,

że jesteś tego warta, by znać swoją wartość. O tym, że warto siebie i innych doceniać, a nie... oceniać.

jak kompleksy i porównywanie się zrównały moje talenty z ziemią. Podzielę się moim doświadczeniem podróży w głąb siebie w poszukiwaniu śladów dobra i piękna, które pozostawił we mnie Autor. To droga do prawdy, która przynosi Życie.

że jeśli chcesz iść szybko, to idź sama. Jeśli chcesz dojść daleko, idźmy razem. Gdzie nas zaprowadzi ta droga? Przekonajmy się wspólnie!

4

Maja Sowińska

Jestem żoną Krzysia, mamą Róży i Jazona. Z wykształcenia jestem judaistką, z usposobienia artystką. Studiuję kierownictwo duchowe na UKSW. Moją pasją jest pisanie i mówienie na temat Izraela i Żydów. Zawsze chciałam robić dużo rzeczy jednocześnie i świadomie żyć, co udaje nam się z Krzysiem w wielu wymiarach realizować przez fundację SOWINSKY, którą prowadzimy.

Chcę mówić o tym,

kim jesteśmy z Bożej perspektywy.

o naszej wielkości i małości jednocześnie – jak się poruszać w równowadze tych sfer.

oraz o tym, jak kluczem do wielu drzwi, do uporania się ze zgorzknieniem i melancholią jest serce pojednane samo ze sobą.

5

Karina Janas

Jestem specjalistą medycyny funkcjonalnej, dietetykiem klinicznym, propagatorką treści prozdrowotnych. Łączę wiedzę i praktykę medycyny konwencjonalnej z naturalną. Diagnozuję przyczyny chorób. Stworzyłam autorski program „Zdrowsi w 90 dni”, organizuję konferencję „Polko! Bądź zdrowsza”.

Opowiem o tym, że

kompleksy to odwracanie się od swojego własnego zdrowia

Twój brak poczucia własnej wartości wynika z uwierzenia w słowa, które odbierają moc

w gabinecie lekarskim kompleksy to temat, który wypływa zawsze

I Ty też możesz doświadczyć, jak te treści zmieniają życie!

Zobacz jak wyglądają nasze spotkania

Nagrania

89 zł
  • Dostęp do nagrań 3 konferencji
  • Na zawsze

Setki kobiet zainspirowanych do zmiany życia.

Kto to organizuje?

DSC00079(1)
KOLOROWE BEZ TŁA

Marta Jędrzejewska

Strasznie kiedyś nie lubiłam kobiet. Na moim egoiźmie Pan Bóg zbudował niezwykłe wydarzenie – Weekend Kobiet, które nauczyło mnie, że kobiecość to “cała wioska” i dobrze jest otaczać się mądrą atmosferą estrogenów. Rosłam i dojrzewałam razem z Weekendem. Uczyłam się pięknej, różnorodnej kobiecości i tego, że każda z nas jest wyjątkowa i… że większość z nas wcale w to nie wierzy… To mi dało motywację do dalszego działania, bo wiem, że Pan Bóg chce, abyśmy swoim światłem świeciły jasno. To się samo nie zrobi! 🙂

Jestem kobietą, żoną i mamą trójki dzieci. Kiedy pojawiły się maluchy rok po roku, było mi trudniej organizować, ale też wyjeżdżać na weekend, więc “przypadkowym zbiegiem okoliczności” powstał DZIEŃ KOBIET – jednodniowa konferencja, z towarzystwem Boga, rozwojem i wspierającą atmosferą radości.

Nauczyłam się, że kobiecość to wielka siła, która może być wyrażana na tak wiele różnych sposobów. I każdy z nich jest fascynujący! Jestem przekonana, że świat potrzebuje od nas tego, abyśmy same w to uwierzyły i niosły nadzieję i uśmiech w zwykłe, codzienne sprawy.

Chodź, dołącz do nas, zobaczysz, że to można zrobić!

Patronat medialny

GN_logo_2017_2018_CMYK

FAQ