UWOLNIJ

SWÓJ 

TALENT

NIESAMOWITE WYDARZENIE, KTÓRE PORUSZA SERCA.

Kobieto! 🙂 W Twoim życiu wiele może się zmienić! Nakarm się nowymi treściami, które pokażą Ci, jak wiele masz do zaoferowania światu!

Kogo usłyszysz?

Iza Antosiewicz

Wykrywacz i rozwijacz talentów, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach, autorka książki dla rodziców: "Nakarm, naucz i puść wolno. Jak wychować dzieci na szczęśliwych dorosłych", twórca marki przytulam.pl, żona z ponad 25 letnim stażem, mama trójki dorosłych, szczęśliwych dzieci. 

Marta Ławska

Wokalistka, aktorka musicalowa, trener wokalny, a także psycholog. Od 2013 solistka i chórzystka chrześcijańskiego zespołu TGD. Współpracowała z wieloma wspaniałymi artystami, m.in. Bobbym McFerrinem, Adamem Sztabą, Kubą Badachem czy Natalią Niemen.

Iga Grzybowska

Żona i mama trójki dzieci, z wykształcenia oligofrenopedagog, z zamiłowania od wielu lat w posłudze dla małżeństw i młodzieży. Wraz z mężem prowadzi fundację „Ster na Miłość". Zakochana w Bogu i Jego Słowie.

Świat krzyczy- pośpiesz się, zorganizuj, weź na siebie więcej!

A czy to mało- mąż, dzieci, praca, dom, ogród, przyjaciele, sport, zakupy, remonty, wakacje, wizyty lekarskie... miliony, miliony spraw!

Nawet kawę z przyjaciółką i chwile relaksu u kosmetyczki wpisujesz w kalendarz...

STOP! Zatrzymaj się!

Zamknij oczy i pomyśl- Ziemia pędzi ponad 1600km/h, nie dogonimy jej! 🙂

Wiem, jesteś bardzo pracowita i dzielna! Nie chcesz się odcinać, uciekać, rezygnować <3

Więc mam propozycję: daj sobie czas. Spokojną chwilę, by zajrzeć w moje wrażliwe, kobiece serce i wsłuchać w jego pragnienia.

Chciej je nakarmić- Eucharystią i konferencjami, rozmowami z grupą kobiet. Pozwól mu poszukać odpowiedzi na pytania ukryte przed światem!

Dzięki konferencji Dzień Kobiet masz szansę odkryć, jaki jest Twój talent i uwolnić go! Dać bliskim i światu!

Przekonaj się, że warto!

Dzień za dniem nieubłaganie pędzi i czasem w piątek orientujesz się, że już minął tydzień.

Praca, dom, praca, dom, dodatkowe obowiązki, czasem książka, czasem film i... nic się nie zmienia.

 

Ale przecież czujesz, że jest coś więcej, że jest w Tobie taka przestrzeń, która potrzebuje rozwoju,

która Cię koi, daje radość, w której czujesz się, jak ryba w wodzie...

A może wprost przeciwnie? Może myślisz, że nie masz żadnego talentu?

Że żyjesz w taki sposób, bo tak wyszło? Bo nie masz na siebie pomysłu?

Kobieto droga!

Bóg stworzył się do pięknego życia, do życia w pełni!

Masz w sobie wsztystko, co może dać Ci odpowiedzi na zadawane głęboko w sercu pytania,

tylko ZATRZYMAJ SIĘ, żeby USŁYSZEĆ SIEBIE.

Jesteś CUDem, czyli Ciałem, Umysłem i Duszą.

Weź głęboki oddech. Zrób sobie dzień wolnego od obowiązków.

 

Twoje ciało to jedyne miejsce, w jakim mieszkasz, daj mu odetchnąć.

To wszystko na Ciebie poczeka. Nie martw się, pranie zawsze poczeka 😉

Twój umysł, wciąż skupiony na wykonywaniu zadań, wpada w utarte schematy -

daj mu nowe treści, żeby mógł z nową energią podejść do rzeczywistości.

Twoja Dusza potrzebuje głębi, potrzebuje tego słynnego "więcej" -

pozwól jej nakarmić się Tym, który jest Źródłem wody żywej.

Weź udział w konferencji, którą pokochały setki kobiet!

DzieńKobiet-78

Dzień Kobiet online to:

.
edycja!

To już piąty temat, który poruszył kobiety z Polski i ze świata. Uwaga! To wciąga 🙂

wspaniałe prelegentki

Niesamowite Kobiety, które podzielą się z nami ogromem wiedzy i doświadczeniem życia.

konferencje

Każda z nich ma pomóc Ci odpowiedzieć na pytania o sens twojego życia, pracy, ról, jakie spełniasz i wartości, jakie wyznajesz.

Kto to organizuje?

_DSC0507
KOLOROWE BEZ TŁA

Marta Jędrzejewska

Strasznie kiedyś nie lubiłam kobiet. Na moim egoiźmie Pan Bóg zbudował niezwykłe wydarzenie – Weekend Kobiet, które nauczyło mnie, że kobiecość to “cała wioska” i dobrze jest otaczać się mądrą atmosferą estrogenów. Rosłam i dojrzewałam razem z Weekendem. Uczyłam się pięknej, różnorodnej kobiecości i tego, że każda z nas jest wyjątkowa i…że większość z nas wcale w to nie wierzy… To mi dało motywację do dalszego działania, bo wiem, że Pan Bóg chce, abyśmy swoim światłem świeciły jasno. To się samo nie zrobi! 🙂

Jestem kobietą, żoną i mamą trójki dzieci. Kiedy pojawiły się maluchy rok po roku, było mi trudniej organizować, ale też wyjeżdżać na weekend, więc “przypadkowym zbiegiem okoliczności” powstał DZIEŃ KOBIET – jednodniowa konferencja, z towarzystwem Boga, rozwojem i wspierającą atmosferą radości.

Nauczyłam się, że kobiecość to wielka siła, która może być wyrażana na tak wiele różnych sposobów. I każdy z nich jest fascynujący! Jestem przekonana, że świat potrzebuje od nas tego, abyśmy same w to uwierzyły i niosły nadzieję i uśmiech w zwykłe, codzienne sprawy.

Chodź, dołącz do nas, zobaczysz, że to można zrobić!

Opinie uczestniczek poprzednich edycji

 

 

ANETA
3 Dzień Kobiet

Oj było baaardzo zacnie, jak zawsze. Oczywiście Msza cudo, dla niej samej bym była chyba w stanie przyjechać. Prelegentki w punkt, ekstra przekaz, nienachalna pełna szacunku i nie oceniania atmosfera, notatki porobione, kciuki bolą, bo liczyłam na wygraną od Agnieszki Pieniążek. W skrócie - jak zawsze zadowolona, szczęśliwa, naładowana - ten format jest w sam raz dla mnie.

 

 

 

JUSTYNA
4 Dzień Kobiet

Bardzo cieszę się że brałam udział w tak pięknym wydarzeniu w Gdańsku. Od 7 lat nie byłam nad morzem, spotkałam na miejscu grono otwartych, uśmiechniętych kobiet, życzliwość i dobroć unosiła się w powietrzu. Co do prelegentek, Aga przypomniała na żywo czym jest moja odpowiedzialność, Asia stylistka bardzo dobrze przeprowadziła mnie przez kolorystyke i figury, sporo już o tym wiem, ale jeszcze się to przyda, a Ewa.....na zawsze zostanie w moim sercu ....wycisnęła ze mnie to co jest dla mnie w życiu najważniejsze ona była dla mnie tą wisienką na torcie !!! Jest niesamowita !!!!! A Tobie Marta gratuluję uśmiechu który był pełen ciepła dla każdego, umiejstności mówienia dobrych krótkich przemów, które też mi zapadły w pamięć, ze Stachem zbliżacie nas wszystkich do nieba ...❤

 

 

NATALIA

3 Dzień Kobiet

Jestem wdzięczna, że było nam dane spędzić ten dzień taaaak pięknie ! Jestem wdzięczna, że Pan powołuje taaaak piękne Dzieła! Jestem wdzięczna za Was, Waszą odwagę i za każde poruszone dziś serce Niech nasz Pan będzie uwielbiony! We wszystkim niech Was prowadzi i inspiruje do podejmowania kolejnych Dzieł. Dziękuję, że jesteście! Dziękuję za Wasze otwarte serca ! Za piękno Waszej służby.

 

 

 

Zosia
2 Dzień Kobiet

To, co mogę powiedzieć o Dniu Kobiet, to że na pewno postaram się zafundować taki wypad każdej z kobiet w mojej rodzinie. To taki dzień skupiony na babskich sprawach, w babskim gronie, pełnym zrozumienia. Wszyscy którzy mówią, że kobiety nie potrafią na siebie nawzajem patrzeć z życzliwością powinni przyjechać na ten event, tu po prostu serdeczność i miłość się leje strumieniami i otula z całych sił!. Na codzień kobiety, a szczególnie mamy i żony nie mają zbyt wielu okazji, żeby pomyśleć o sobie i żeby pogadać o tym z innymi kobietami. Tutaj jest przestrzeń żeby o swoich zmartwieniach i radościach pomyśleć, posłuchać i porozmawiać - z drugą osobą i z Panem Bogiem. Myślę że przebywanie w takiej przestrzeni pozwala z lżejszym sercem wrócić do życia codziennego i spojrzeć na nie z innej, Bożej perspektywy. Mam nadzieję że będąc żoną i mamą będę mogła wracać na weekendy kobiet i wciąż na nowo odnajdywać tam Bożą Miłość we mnie.

 

 

JOANNA
4 Dzień Kobiet

Hej Marta. Udało mi się w końcu usiąść i pozbierać wszystkie myśli, które pojawiły się u mnie w trakcie i tuż po konferencji. Na samym początku chciałabym Ci jeszcze raz bardzo podziękować, że mogłam tego wszystkiego wysłuchać i w takiej niezwykłej formie poznając wspaniałe kobiety. Znając siebie raczej sama nie pomyślałabym o tym żeby sprezentować sobie takie wydarzenie. Jest to zaskakujące tym bardziej, że dzień, dwa temu podczas własnej modlitwy poczułam takie pragnienie, że muszę śpiewać i grać dla Pana. A chwilę potem odzywa się Paweł z tym uwielbieniem, a potem Ty. Więc uznałam, że ta konferencja to taki dla mnie prezent.

 

 

 

Justyna
3 Dzień Kobiet

Wiesz, trochę mi ciężko wypowiadać się na ten temat, bo na Dzień Kobiet przyjechałam z ogromnym natężeniem emocji i uczuć. I z tym wszystkim weszłam w konferencję, więc to jakby filtrowalo moje postrzeganie tego dnia. Co było dla mnie bardzo fajne i niosło dużą wartość, to postawa Twoja i Twoje komentarze między konferencjami. Mam wrażenie, że naprawdę to "robiło tu robotę" i dużo wartościowych myśli, postaw, inspirujących zaskoczeń zostało we mnie po tym dniu z Twoich słów. Fajna była atmosfera, uśmiechy, otwartość, serdeczność. Ta zgoda na wszelkie emocje i także na łzy. To było naprawdę rzadko spotykane.