KURS, KTÓRY PRZEMIENIA

Co za żona!

czyli jak nie zmieniać męża.

nagrania 4 spotkań

HELEN TEIXEIRA RESPONDEK

MARTA JĘDRZEJEWSKA

Projekt bez tytułu(2)

O czym będzie kurs "Co za żona!"?

Jesteś w małżeństwie. I nie jest tak, jak miało być? ... Pojawiają się kłótnie, nie możecie się dogadać, rozmijacie się w podejściu do życia, wychowanie dzieci stało się kością niezgody?

Miało być tak pięknie, to było prawdziwe zakochanie, prawdziwa miłość. A teraz? Wszyscy są szczęśliwi i jakoś im lepiej w tym życiu, a Ty...

STOP!

Nie porównuj swojego zaplecza do czyjejś witryny! Przecież innym też się wydaje, że u Ciebie jest świetnie. Przecież widać to na zdjęciach...

 

Posłuchaj tej historii:

Wyobraź sobie, że kupujesz nowe auto. Jesteś podekscytowana, jest śliczne, nowoczesne, jesteś zachwycona. Jeździsz nim, dbasz, wymieniasz płyny, robisz przegląd. I tak mijają lata... Auto robi się takie zwykłe. Jakieś takie pospolite, zaczyna szwankować. Znasz je dobrze, więc wiesz co oznacza każdy dźwięk i najmniejsze drganie silnika. Trochę siara jeździć już takim autem. Ten moment jest trudny. Czeka Cię wiele lat trwania w takim stanie. Są okresy spokoju, gdy śmiga jak nowy, ale jak coś walnie, to lawina. Da się to jeszcze uratować? Wierzysz, że się da. Więc dbasz, starasz się, jeździsz regularnie na przeglądy i wszelkie niezbęde zabiegi. I nagle...

Okazuje się, że nie jeździsz już starym rzęchem, z którego można się śmiać. Zamiast tego stałaś się kierowcą KLASYKA, który wzbudza szacunek i podziw. I tylko Ty wiesz, ile Cię to kosztowało, ale poczucie satysfakcji i szczęścia wypełnia każdą komórkę Twojego ciała. Warto było. Wygrałaś.

 

Dlaczego o tym piszę? Bo troska o to, by być w relacji, która daje szczęście i wzbudza podziw, jest potrzebna każdej z nas. Mądra troska, pełna miłości i otwartości na drugiego człowieka, ale też miłości i szacunku do samej siebie. Tego nie mamy w genach, tego nie wyssałyśmy z mlekiem matki. Naturalnie przychodzi nam BYĆ TWARDĄ, dawać sobie radę samodzielnie. Trzeba się z tym rozprawić!

 

Dlatego powstał ten kurs, dlatego Cię do niego zapraszamy.

Powiemy Ci, które mechanizmy mogą szwankować w długotrwałych relacjach, co jest dla nich olejem, przeglądem i płynem do spryskiwaczy 😉

 

O czym będzie kurs?

 

I spotkanie: JESTEM W MAŁŻEŃSTWIE

Jak zaczęliście być razem? Co Was do siebie przyciągnęło? Jesteście do siebie podobni, czy od siebie różni? Czy to się da pogodzić? Czy różnice między kobietami a mężczyznami to fakt czy mit?

 

II spotkanie: MOJA DZIAŁKA

Czy moje zachowanie może popsuć nasz związek? Jeśli się staram, to nie? Jaki wpływ ma na nas dom rodzinny? Czy gramy w gry małżeńskie? I dlaczego mam się starać, skoro on nic nie robi?

 

III spotkanie: ZŁO KONIECZNE

Czy nie da się wyeliminować "krzyża" z małżeńskiej relacji? Są przecież szczęśliwe małżeństwa. Umieranie w relacji - to normalne? Jak to przeżyć? Co zrobić z tymi silnymi emocjami, które się we mnie pojawiają. I dlaczego on nie chce o tym rozmawiać?

 

IV spotkanie: ZMARTWYCHWSTANIE

Jak z nim rozmawiać? Czy mam na niego wpływ? Jak podnieść się po TAKICH słowach/zachowaniu? Co jest potrzebne do tego, żeby "zmartwychwstać" i żyć w szczęśliwym związku? Czy jest możliwe, żeby po głębokich zranieniach powrócić do głębokiej bliskości?

Kurs poprowadzą dla Ciebie:

Webinar Guest Speaker Instagram Post(1)

Helena Teixeira Respondek prelegentka

Projekt bez tytułu(6)

Marta Jędrzejewska prowadząca

Dla kogo jest ten kurs?

Dla kobiety, która chce przeżywać świadomie swoje relacje.

 

Dla kobiety, która chce zrozumieć schematy swojego postępowania i nad nimi pracować.

Dla kobiety, która chce wziąć odpowiedzialność za sprawy, na które ma wpływ.

Dla kobiety chcącej lepiej budować relacje rodzinne i rozwiązywać konflikty, które się w nich pojawiają.

Dla kobiety, która potrzebuje zmiany.

Te 4 spotkania będą dla Ciebie kuferkiem pełnym narzędzi, które będziesz mogła używać w swoim życiu, gdy tylko zajdzie potrzeba.

Program tego kursu dla kobiet zawiera:

4 spotkania w zamkniętym gronie

Możliwość wielokrotnego odsłuchiwania treści, ponieważ dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze

Dostęp do zamkniętej grupy na fb, dedykowanej kobietom przemierzającym tę samą drogę

Nieocenione towarzystwo mądrych babek, wędrujących razem z Tobą po tej trasie szybkiego ruchu.

Sesja pytań i odpowiedzi

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie