Ile Ciebie jest w Tobie?

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym pytaniem?

Obowiązki, powinności, role... Tyle rzeczy wokół krzyczy o Twoją uwagę, Twój czas, Twoją energię. Jesteś potrzebna w tylu miejscach. I chcesz w nich być! chcesz pomagać, wspierać, działać. Ale na wszystko ciągle brak czasu, ciągle gdzieś gonisz, ciągle nie masz chwili dla siebie. A czy można mieć chwilę dla siebie? Czy to nie egoizm? Może nie powinnaś się w ogóle nad tym zastanawiać, może to, że chcesz mieć chociaż chwilę dla siebie, to źle o Tobie świadczy? Jak się w tym wszystkim nie pogubić?

Nie jest to łatwe, prawda?

Pytanie "Ile Ciebie jest w Tobie"? dotyka sedna Twojego życia, Twojej codzienności i Twojej kobiecości.

I to nie jest tak, że MOŻESZ je sobie zadać. Ty MUSISZ je sobie zadać, kochana moja Kobieto!

Chcesz się dowiedzieć, ile Ciebie jest w Tobie?

Czytaj dalej.

W codzienności każda z nas staje przed wyzwaniami. Realizujemy obowiązki, zaspokajamy potrzeby innych, robimy to, co jest dobrze widziane społecznie. Mamy też czas na religijność, surfujemy po Internecie w poszukiwaniu inspirujących treści. Chcemy być dobrymi mamami, żonami, narzeczonymi, córkami, wnuczkami... Wiemy, jak trzeba postąpić. Wiemy?...
Czy umiesz powiedzieć, które z twoich działań są zgodne... z Tobą? A może w ich ferworze kompletnie się nad tym nie zastanawiasz?
Już pora!
Po zakupie konferencji otrzymasz ode mnie linki z nagraniami. Nie będziesz musiała całego dnia siedzieć przed komputerem 🙂 ponieważ dostępy do tych nagrań otrzymujesz na zawsze!
Matka Teresa na pytanie, jak zmienić świat na lepsze, odpowiedziała: "ja zmienię siebie, Ty zmienisz siebie i świat będzie lepszy". To my tworzymy ten świat! Róbmy z niego piękne miejsce! 🙂

Weź udział w konferencji ONLINE, którą pokochały setki kobiet!

_DSC0490

Każda z nich ma pomóc Ci odpowiedzieć na pytania o sens twojego życia, pracy, ról, jakie spełniasz i wartości, jakie wyznajesz.

Kogo usłyszysz?

Zaprosiliśmy do udziału wspaniałe kobiety, które podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami i odkryciami, świadectwem życia i energią do przeżywania każdego dnia świadomie i w Bożym Duchu:

Marta Jakubczyk - psychoterapeutka

 

 

Jestem kobietą, żoną, mamą dwójki dzieci, zawodowo i z pasji psychologiem, psychoterapeutką. Psychoterapia, którą zajmuję się na co dzień, to dla mnie pozostawanie w ciągłym zaciekawieniu. Od lat przyglądam się kobietom; tym wokół mnie, ale również sobie.W gabinecie terapeutycznym słucham jak trudno być kobietą zadowolona.W pracy towarzyszę kobietom w odkrywaniu radości ze swojej kobiecości, jest to obecnie moja największa zawodowa pasja.

Magdalena Ciesielska - biznesmenka, podróżniczka

 

Jestem żoną i mamą trójki dzieci, interim managerem, Dyrektorem Zarządzającym i właścicielem Kancelarii Podatkowo-Księgowej LEX, Prezesem Instytutu Rozwoju Biznesu i Rachunkowości, właścicielką marki Centrum Znaków, doktorantką na wydziale prawa. Jako pierwsza kobieta ukończyłam Szkołę Morską w Gdyni na kierunku Nawigacja. Okrążyłam świat dookoła, odwiedzając około 50 krajów. Od zawsze wiedziałam, że moim przeznaczeniem będzie odkrywanie świata i poszukiwanie prawdy. Wierzę, że „Nie ma rzeczy niemożliwych” oraz , że „Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Dorota Dźwig - teolożka

 

 

Jestem żoną i mamą, doktorem teologii. Interesuję się duchowością, szczególnie postacią Edyty Stein. Prowadzę rekolekcje w Karmelu dla kobiet, jestem katechetką w liceum oraz nauczycielem akademickim.

Zobacz świadectwa uczestniczek poprzednich edycji:

Kto to organizuje?

66863111_1100406436822051_5489393590733897728_n

Marta Jędrzejewska

Strasznie kiedyś nie lubiłam kobiet. Na moim egoiźmie Pan Bóg zbudował niezwykłe wydarzenie – Weekend Kobiet, które nauczyło mnie, że kobiecość to “cała wioska” i dobrze jest otaczać się mądrą atmosferą estrogenów. Rosłam i dojrzewałam razem z Weekendem. Uczyłam się pięknej, różnorodnej kobiecości i tego, że każda z nas jest wyjątkowa i…że większość z nas wcale w to nie wierzy… To mi dało motywację do dalszego działania, bo wiem, że Pan Bóg chce, abyśmy swoim światłem świeciły jasno. To się samo nie zrobi! 🙂

Jestem kobietą, żoną i mamą trójki dzieci. Kiedy pojawiły się maluchy rok po roku, było mi trudniej organizować, ale też wyjeżdżać na weekend, więc “przypadkowym zbiegiem okoliczności” powstał DZIEŃ KOBIET – jednodniowa konferencja, z towarzystwem Boga, rozwojem i wspierającą atmosferą radości.

Nauczyłam się, że kobiecość to wielka siła, która może być wyrażana na tak wiele różnych sposobów. I każdy z nich jest fascynujący! Jestem przekonana, że świat potrzebuje od nas tego, abyśmy same w to uwierzyły i niosły nadzieję i uśmiech w zwykłe, codzienne sprawy.

Chodź, dołącz do nas, zobaczysz, że to można zrobić!